گراند پالاس در تور تایلند - شهر های تور تایلند وجود داشته -  مردم تور تایلند هستش و - زیبا در تور تایلند هستش

گراند پالاس در تور تایلند

اگر یک جا در بانکوک در یکی از شهر های تور تایلند وجود داشته باشد که باید حتما دیده شود و آن را به بقیه افراد معرفی کرد آن را ببینید، بطور قطع بنایی بسیار زیبا در تور تایلند هستش که امروز آن را به شما عزیزان معرفی کرده و در باره آن مطلب نوشته ایم و بسیار زیبا و خیره کننده ی گراند پالاس هستش و همین تور که گفته شده است.

این بنا در کشور تایلند هستش که بدون شک مشهور ترین بنای این کشور هستش و مردم زیادی برای دیدن این بنا می آیند و از تمام دنیا بازدید کننه دارد و بیان گر فرهنگ مردم تور تایلند هستش و یکی از شهر محسوب می شود. گراند پالاس در 18 قرن پیش ساخته شده است و یکی از مواردی هستش که مردم به آن دقت زیادی می کنند که به جه صورتی ساخته شده و در چه زمان هایی از آن استفا ده می شده و چه زمانی دقیقا ساخته شد و جالب هست که بدانید این بنا منزلگاه پادشاهان تایلند ودربار سلطنتی بوده و در فیلم ها و سریال های قدیمی این کشور از این بنا استفاده شده است. 

شاید بهتر باشد من به شما عزیزان بگویم تعداد زیادی در این مکان سریال های قدیمی ساخته شده و تعداد زیاد فیلم سینمایی ساخته شده و یکی از مراکزی هستش که برای مردم تالند مهم هستش