هتل پنج ستاره برجایا تایمز اسکوئر در تور مالزی -  مواردی که در تور مالزی همه به آن

هتل پنج ستاره برجایا تایمز اسکوئر در تور مالزی

هتل پنج ستاره برجایا تایمز اسکوئر در تور مالزی یکی از نکته های مهم این هتل این هستش که نزدیک مراکز خرید هستش و 5 دقیثه با مترو فاصله دارد و نزدیک 50 دقیقه با فرودگاه. از امکانات این حتل باید به استخر و دیگر امکانات تفریحی را دارا می باشد و یکی از مواردی که در تور مالزی همه به آن اشاره داشته اند این بوده که اتاق های این هتل بسیار بزرگ بوده و تمام امکانات را نیز دارا بوده است.

هتل پنج ستاره برجایا تایمز اسکوئر در تور مالزی : 1, Jalan Imbi, Imbi, 55100 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan

امکانات عمومی هتل در تور مالزی  :

هتل پنج ستاره ایستانا در تور مالزی - تور مالزی یکی از هتل های مجلل در تور مالزی

هتل پنج ستاره ایستانا در تور مالزی

هتل پنج ستاره ایستانا در تور مالزی یکی از هتل های مجلل در تور مالزی هستش . فاصله این هتل با مراکز خرید نزدیک به 6 دقیقه پیاده راه هستش. و فاصله این هتل با برج های دوقلو نزدیک به 11 دقیقه هستش. این هتل دارای استخر سر باز هستش و دارای انکاناتی مثل سیستم تهویه هوا و تلویزیون ماهواره و چایساز و قهوه ساز را دارا می باشند . و این هتل دارای چندین رستوران می باشد.

هتل پنج ستاره ایستانا در تور مالزی : 73, Jalan Raja Chulan, Bukit Bintang, 50200 Kuala Lumpur, Wilayah 

هتل پنج ستاره سانوی پوترا در تور مالزی - پوترا در تور مالزی با فاصله 6 کیلومتری

هتل پنج ستاره سانوی پوترا در تور مالزی

هتل پنج ستاره سانوی پوترا در تور مالزی با فاصله 6 کیلومتری برجهای دوقلوی در تور مالزی هستش و برای دیدن برچ های دوقلو نیازی نیست مسافت زیادی رو بروید و این هتل با فرودگاه 45 دقیفه فاصله دارد. و مراکز خرید بسیار به این هتل نزدیک هستش و شما پیاده هم می توانید به مرکز خرید بروید و نیازی به ماشین و یا ... نمی باشد. این هتل بسیار زیبا دارای  33 طبقه و دارای 620 اتاق می باشد.

هتل پنج ستاره سانوی پوترا در تور مالزی : 100, Jalan Putra, Chow Kit, 50350 Kuala Lumpur, Wilayah 

امکانات عمومی هتل در تور مالزی  :

هتل چهار ستاره رویال چولان بوکیت بینتانگ در تور مالزی - مسافران تور مالزی .

هتل چهار ستاره رویال چولان بوکیت بینتانگ در تور مالزی

هتل چهار ستاره رویال چولان بوکیت بینتانگ در تور مالزی دقیقا در مرکز مثلث طلایی کوالالامپور قرار گرفته ( مراکز خرید و ایستگاه قطار و میدانBerjaya Times ) و این هتل با فرودگاه نزدیک به 50 دقیقه فاصله دارد . شما در این هتل میتوانید از ماساژهای مختتلف استفاده نمایید . در این هتل بسیار زیبای چهار ستاره غذاها به صورت سلف سرویس می باشد برای مسافران تور مالزی .

هتل چهار ستاره رویال چولان بوکیت بینتانگ در تور مالزی : 5, Jalan Conlay, Kuala Lumpur, 50450 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan 

امکانات عمومی هتل در تور مالزی  :

هتل سه ستاره گرند سیزنز در تور مالزی

هتل سه ستاره گرند سیزنز در تور مالزی

هتل سه ستاره گرند سیزنز در تور مالزی با معماری به سبک کشور مالزی و بلند ترین هتل در کشور مالزی هم هستش. و یکی دیگر از امکانات هتل که این هتل را برای تور مالزی بسیار جزاب میکند این هستش که این هتل دارای 5 رستوران می باشد که در نوع خودش بسیار حالب هستش ،و این هتل دارای امکاناتی مثل استخر و سالن های ورزشی و و ده ها امکانات دیگر برای مسافران عزیز. و جالب هستش بدانید این هتل دارای 650 اتاق هستش.

هتل سه ستاره گرند سیزنز در تور مالزی : Grand Seasons Avenue, 50564, 72, Jalan Pahang, Titiwangsa

امکانات عمومی هتل در تور مالزی  :