هتل چهار ستاره قصر طلایی در تور مشهد -  تور مشهد با مساحتی حدود 5000

هتل چهار ستاره قصر طلایی در تور مشهد

هتل پنج ستاره کوثر ناب در تور مشهد با مساحتی حدود 5000 متر مربع در 16 طبقه بنا شده ایست و جالب هست بدانید این هتل دارای  357 واحد می باشد و آماده برای پذیرایی از مسافران می باشند. این هتل پنج ستاره دارای رستوران های غذا های ایرانی و بین المللی و با ظرفیت بسیار بالا می باشد و دارای رستوران سنتی نیز می باشد. و جالب هستش بدانید این هتل دارای رستورانی می باشد که مخصوص سرو انواع منو های پنج قاره جهان هستش.

آدرس هتل پنج ستاره قصر طلایی در تور مشهد : مشهد - خيابان امام رضا - بين امام رضا 34 و 36

امکانات عمومی هتل پنج ستاره قصر طلایی در تور مشهد  :

هتل پنج ستاره کوثر ناب در تور مشهد - مساحت 3686 در تور مشهد وافع شده

هتل چهار ستاره کوثر ناب در تور مشهد

هتل پنج ستاره کوثر ناب در تور مشهد با مساحت 3686 در تور مشهد وافع شده است . این هتل پنج ستاره دارای امکانات زیادی می باشد که این هتل را از هتل های دیگر جدا می کند . این هتل پنج ستاره دارای  سه فاز است که هر فاز 11 طبقه می باشد و دارای 174 اطاق و دارای وسیع و مجلل می باشند و از نکاتی که این هتل دارد رستوران عربی و رستوران ایرتی هستش و دارای اتاق بازی برای بچه ها هستش .

آدرس هتل پنج ستاره کوثر ناب در تور مشهد : مشهد - بلوار وحدت - بلوار امیر المومنین

امکانات عمومی هتل پنج ستاره کوثر ناب در تور مشهد  :

هتل چهار ستاره سی نور مشهد در تور مشهد -  نور مشهد در تور مشهد در سال

هتل چهار سی نور مشهد در تور مشهد

ساخت این هتل چهار ستاره سی نور در تور مشهد در سال 1383 آغاز شده است و این هتل از سه برچ مجاور هم تشکیل شده است . که نمایی بسیار جالب و دیدنی دارد . این هتل زیبا دارای  22 طبقه و 286 واحد اقامتی می باشد . ومی توان گفت یکی از بهترین هتل های تور مشهد می باشد. 

آدرس هتل چهار ستاره سی نور در تور مشهد : مشهد - خیابان 17 شهریور - نبش دانش شرقی

امکانات عمومی هتل چهار سی نور در تور مشهد  :

هتل چهار ستاره فردوس در تور مشهد - در تور مشهد بنا شده

هتل چهار ستاره فردوس در تور مشهد

ساخت این هتل چهار ستاره فردوس در تور مشهد با سرمایه گذاری بخش خصوصی ساخته شده است و برای رفاه حال مسافران در تور مشهد بنا شده . این هتل چهار ستاره دارای 8 طبقه و 96 اتاق هستش و با بهترین امکانات می باشد . و دارای 2 اتاق وی ای پی می باشد برای عزیزان. و دارای فاصله کوتاه تا مراکز خرید و حرم مطهر امام رضا (ع) برای مسافران تور مشهد .

آدرس هتل چهار ستاره فردوس در تور مشهد : مشهد - خيابان امام رضا - امام رضا 8

امکانات عمومی هتل چهار  ستاره چهار فردوس در تور مشهد  :

هتل پنج ستاره الماس 2 در تور مشهد

هتل پنج ستاره الماس 2 در تور مشهد

هتل پنج ستاره الماس 2 در تور مشهد در سال 1395 برای خدمت گذاری به زائران بارگاه امام رضا (ع) آغاز به فعالیت کرد .این هتل 5 ستاره دارای 217 اتاق هستش و دارای 26 طبقه هستش که یکی از بلند ترین هتل ها در تور مشهد هستش و این بلند به شما کمک میکند که منظره خوبی از شهر داشته باشد. یکی دیگر از موارد عجیب در این هتل باید اشاره کرد به سبک های ایران باستان، روسی، آفریقایی، صفوی، تایلندی، هندی، ترکی، رومی و عربی طراحی شده اند برای مسافر های حارجی .

آدرس هتل پنج ستاره الماس 2 در تور مشهد  : مشهد - خیابان امام رضا - امام رضا 20

امکانات عمومی هتل پنج ستاره الماس 2 در تور مشهد  :