هتل سه ستاره اچ رزیدنس در تور تایلند -  تور تایلند در منطقه تجاری ساتورن

هتل سه ستاره اچ رزیدنس در تور تایلند

این هتل سه ستاره اچ رزیدنس در تور تایلند در منطقه تجاری ساتورن بانکوک فرار گرفته است و برای مسافران بسیار جذاب هستش. از مواردی که این حتل به مسافران خود میدهد خدمات ترنسفر رایگان به ایستگاه سریع السیر می باشد. و برای دوستانی که ورزش کار هستن باید گفته شود که این هتل سالن بدنسازی دارد تا بتوانید از آن استفاده نمایید و دارای امکاناتی مانند استخر و ... نیز می باشد.

هتل سه ستاره اچ رزیدنس در تور تایلند :48 Soi Sathorn 11, Junction 4, South Sathorn Road, Yannawa, Sathorn,, Bangkok 10120, Thailand

امکانات عمومی هتل در تور تایلند  :

هتل پنج ستاره آماری واترگیت بانکوک در تور تایلند -  تور تایلند بسیار نزدیک پلاژ و بازار هستش

هتل پنج ستاره آماری واترگیت بانکوک در تور تایلند

این هتل پنج ستاره آماری واترگیت بانکوک در تور تایلند بسیار نزدیک پلاژ و بازار هستش که یکی از بهترین مواردی هستش که میشه بهش اشره کرد. دارای یک استخر فضای باز هستش و دارای 6 رستوران هست که میتوان با انواع غذاهای مردم کشور های دیگر آشنا شده و از آنها استفاده کرد. فاصله فرودگاه تا هتل 40 دقیقه هستش که بسیار مهم هستش . منظره این هتل پنج ستاره به این رو هست رو به شهر و باغ یا استخر هستش.

هتل پنج ستاره آماری واترگیت بانکوک در تور تایلند : 1091/336 Soi New Phetchaburi, Makkasan, Ratchathewi, Bangkok

امکانات عمومی هتل در تور تایلند  :

هتل چهار ستاره آنداکیرا در تور تایلند -  تور تایلند در ساحل پاتونگ قرار گرفته و باعث شده که

هتل چهار ستاره آنداکیرا در تور تایلند

این هتل چهار ستاره آنداکیرا در تور تایلند در ساحل پاتونگ قرار گرفته و باعث شده که مقدار زیادی این هتل بین مسافران  به چشم بیاید و از هتل زیبا دیدن کنند. این هتل دارای سه غذاخوری بسیار بزرگ می باشد. و یکی از خدمات این هتل که بسیار جالب بوده  ترنسفر رایگان به ساحل پاتونگ می باشد که با هتل هستش برای امنیت و راحتی مسافران این هتل بسیار زیبا بوده و از دیگر امکانات هتل باید از اتاق های این هتل که دارای بالکن اختصاصی رو به ساحل هست گقته شود.

هتل چهار ستاره آنداکیرا در تور تایلند : 222 Phangmuang Sai Ko Road Tambon Patong, Amphoe Kathu

امکانات عمومی هتل در تور تایلند  :

هتل چهار ستاره بانکوک پالاس در تور تایلند - تور تایلند در منطقه معروف پراتونام قرار دارد

هتل چهار ستاره بانکوک پالاس در تور تایلند

این هتل چهار ستاره بانکوک پالاس در تور تایلند در منطقه معروف پراتونام قرار دارد و فاصله این هتل با  فرودگاه کمتر از 30 دقیقه هستش و فاصبه این هتل 10 دقیقه پیاده تا بازار فاصله دارد و از دیگر امکانات این هتل باید به استخر و رستوران این هتل نیز اشاره نمود که به زیبایی این می افزاید. مسافران می توانند از خدمات ماساژ تایلندی این هتل نیز استفاده نمایند.

هتل چهار ستاره بانکوک پالاس در تور تایلند : 1091/336 Soi New Phetchaburi, Makkasan, Ratchathewi, Bangkok

امکانات عمومی هتل در تور تایلند  :

هتل چهار ستاره دوآنجیت ریزورت اند اسپا در تور تایلند

هتل چهار ستاره اورنج کانتی ریزورت کمر در تور تایلند

این هتل چهار ستاره اورنج کانتی ریزورت کمر در تور تایلند 200 متر فاصله دارد با ساحل در تور تالند. و یکی از مواردی هستش که بسیار جالب هستش و از داخل هتل می توانید ساحل زیبای کشور تالند را به بینید و از آن استفاده نمایید . یکی دیگر از مواردی که باید به آن اشاره کرد این هستش که این هتل دارای 3 استخر فضای باز و 2 رستوران می باشد و برای مسافران بسیار جالب هستش . این هتل چهار ستاره درای نوشیدنی و برنامه های زنده ی تفریحی می باشد و می توانید از آن نیز استفاده نمایید. 

هتل چهار ستاره اورنج کانتی ریزورت کمر در تور تایلند : 18 Prachanukroh Road Patong Kathu Chang Wat Phuket 83150

امکانات عمومی هتل در تور تایلند  :